• Niedziela, 15 marca 2026

    imieniny: Klemensa, Ludwiki, Longina

Dziękujemy za wszystko, za każde dobro

Środa, 4 grudnia 2013 (09:24)

Komunikat o. dr. Tadeusza Rydzyka CSsR, założyciela i dyrektora Radia Maryja

 

Drodzy Przyjaciele, Kochana Rodzino Radia Maryja!

Dwadzieścia dwa lata mijają od powstania Radia Maryja. Wiele dobra uczynili ludzie, odpowiadając na Boże natchnienia tak jak Maryja: TAK – FIAT.

Dziękujemy za wszystko, za każde dobro. Dziękujemy za piękne świętowanie dziękczynienia w Toruniu.

Napełnieni jesteśmy wielką radością. Druga część naszego świętowania odbędzie się w Bydgoszczy. Zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca.

7 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się koncert, natomiast o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. w kościele Świętych Polskich Braci Męczenników, w kościele, w którym był obecny tuż przed porwaniem i zamordowaniem błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko.

Zapraszamy serdecznie. Osoby, które chcą złożyć dar serca w procesji z darami, prosimy o zgłaszanie się do 5 grudnia pod następującymi numerami telefonów: 609 977 034 albo 788 148 589.

Zapraszamy bardzo serdecznie. Nie zostawajcie w domu przed telewizorem, przed odbiornikiem radiowym, tylko przyjdźcie. Świętujmy razem. Zapraszamy, Drodzy Przyjaciele, Kochana Rodzino Radia Maryja.

 

Źródło: Radio Maryja