Dalszy ciąg afery w Szpitalu Południowym w Warszawie
Środa, 24 czerwca 2026 (13:24)Kanał Zero poinformował o kolejnych tragicznych sytuacjach, do których doszło w szpitalu.
Od kilku dni w przestrzeni publicznej coraz głośniej jest
o aferze w Warszawskim Szpitalu Południowym
i o nadużyciach, do których tam doszło.
O sprawie pisaliśmy też w papierowym wydaniu „Naszego Dziennika” TUTAJ.
Kanał Zero podał też kolejne informacje:
AB, x.comBYŁY ORDYNATOR W WARSZAWSKIM SZPITALU POŁUDNIOWYM O FAŁSZOWANIU DOKUMENTÓW PRZEZ DAWIDA KACPRZYKA I TEGO ŚMIERTELNYCH KONSEKWENCJACH.
— OficjalneZero (@OficjalneZero) June 23, 2026
Dr Emil Jędrzejewski: "Traktuje ludzi jak fantomy. A jeżeli fantom się popsuł, to zmienia dokumentację, że on już był popsuty." pic.twitter.com/E3Kpb5D1no