Pod patronatem „Naszego Dziennika”
Peregrynacja relikwii św. José Sáncheza del Río
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 (08:51)Do 21 czerwca będzie trwała peregrynacja relikwii św. José Sáncheza del Río w dekanacie Jabłonka w archidiecezji krakowskiej.
Peregrynacja relikwii św. José Sáncheza del Río rozpoczęła się w niedzielę 7 czerwca w dekanacie Jabłonka w archidiecezji krakowskiej Mszą św. sprawowaną w parafii św. Jana Chrzciciela w Orawce z okolicznościowym kazaniem o życiu i męczeńskiej śmierci św. José. Po Mszy św. i odmówieniu Litanii do Serca Pana Jezusa grupa ewangelizacyjna przedstawiła krótką, specjalnie przygotowaną na czas peregrynacji scenkę z życia św. José.
Peregrynacja zakończy się 21 czerwca w parafii św. Stefana w Lipnicy Małej.
Serdecznie zapraszamy do przybycia i uczestnictwa.
Galeria zdjęć z rozpoczęcia peregrynacji relikwii św. José Sáncheza del Río dostępna jest TUTAJ
APW, „Nasz Dziennik”