• Sobota, 4 kwietnia 2026

    imieniny: Wacława, Izydora

Pod patronatem „Naszego Dziennika”

Odpowiedzieć na prośby Maryi

Piątek, 5 września 2025 (14:39)

6 września będzie pierwsza sobota miesiąca i możliwość uczestniczenia w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Sanktuarium Dzieci Fatimskich przy ul. Kasztanowej w Szczecinie posiada wierną replikę kaplicy fatimskiej. Konsekracja świątyni została dokonana 9 września 2017 r., w 100. rocznicę objawień fatimskich. W sanktuarium obchodzi się niezwykle uroczyście wszystkie uroczystości związane z objawieniami w Fatimie.

Już jutro zachęcamy do uczestnictwa nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny w szczecińskim sanktuarium. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i Mszy św. o godz. 18.00 wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi bluźnierstwa tych, którzy urągają Jej bezpośrednio w Jej świętych wizerunkach.

Poniżej przedstawiamy warunki nabożeństwa wynagradzającego Niepokalanemu Sercu Maryi.

1. Przystąpienie do spowiedzi św. 

2. Odmówienie jednej części Różańca św.

3. Odprawienie piętnastominutowej medytacji.

4. Komunia św.


AB, Nasz Dziennik