• Piątek, 1 maja 2026

    imieniny: Józefa, Filipa, Jeremiego

Dziś w „Naszym Dzienniku”

Wierzymy w zwycięstwo

Poniedziałek, 6 maja 2024 (08:58)

Polska nie jest skazana na biedę spowodowaną zielonym szaleństwem, które ogarnęło Unię Europejską – podkreśla Piotr Duda, przewodniczący NSZZ „Solidarność” w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”.

To musi być walka ponad wszelkimi podziałami. NSZZ „Solidarność” i rolnicy już w piątek 10 maja wychodzą
na ulice Warszawy, domagając się odrzucenia polityki klimatycznej Unii Europejskiej. – Mogę zapewnić, że żaden polityk nie wejdzie na scenę, żaden nie będzie przemawiał. To będzie manifestacja społeczna. Organizatorami są „Solidarność” rolnicza i pracownicza. Zapraszamy również polskie rodziny, każdego, kto czuje się pokrzywdzony polityką gospodarczą UE – zaznacza w rozmowie
z „Naszym Dziennikiem” Piotr Duda.

O nowej religii w postaci polityki klimatycznej, którą próbuje się nam na siłę narzucić, mówi Piotr Duda przewodniczący NSZZ „Solidarność”. To dotyczy każdego
z nas!

Ten ważny i obszerny wywiad warto przeczytać w dzisiejszym wydaniu „Naszego Dziennika”. W wersji papierowej do nabycia w punktach sprzedaży lub w wersji elektronicznej TUTAJ.

JG, Rafał Stefaniuk