• Niedziela, 26 kwietnia 2026

    imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Przyjdźmy, padnijmy na kolana

Wtorek, 2 kwietnia 2024 (12:18)

6 kwietnia sanktuarium pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zaprasza
na Noc walki o Boże błogosławieństwo dla Polski połączone z nabożeństwem pierwszej soboty.

Sanktuarium pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji
i św. Jana Pawła II w Toruniu zaprasza na
ul. Starotoruńską 1 w dniu 6 kwietnia br. o godz. 18.00. Modlitewny szturm do nieba potrwa do północy. Wydarzenie rozpocznie się i zakończy Mszą Świętą.

Noc walki o Boże błogosławieństwo dla Polski odbywać się będzie w wielu miejscowościach Polski, zwłaszcza
w miejscach, gdzie swoją wspólnotę prowadzą Wojownicy Maryi. Sprawdź w swojej okolicy, gdzie odbędzie się modlitwa.

„Zapraszamy wszystkich! Przyjdźmy, padnijmy na kolana, przepraszajmy za grzechy nasze, naszych małżeństw, dzieci i rodzin – i prośmy Miłosiernego Boga o pokój
i błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny. Nasza Ojczyzna
i nasze rodziny – potrzebują naszej pokuty. Kolejne miejscowości dołączają do listy wspólnej modlitwy.
Wśród nich są m.in.: Augustów, Dębno Lubuskie, Głogów, Szczecin, Niepokalanów, Strachocina, Antwerpia, Hamburg, Munster, Paryż, Wiedeń, Zurich, Derby” – czytamy na facebook.com/WMaryi.

APW, radiomaryja.pl, facebook.com/SanktuariumTorun, facebook.com/WMaryi