• Piątek, 15 listopada 2019

    imieniny: Alberta, Leopolda, Idalii

Startery w gratisie

Wtorek, 3 lipca 2012 (06:30)

Gratisowe startery telefonii "w naszej Rodzinie", pamiątkowe karty zdrapki, aparaty telefoniczne w promocyjnych cenach - to tylko niektóre z nowości, jakie czekają na uczestników XX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę.

Na jubileuszowe wydarzenie, które nastąpi 7-8 lipca na Jasnej Górze, telefonia "w naszej Rodzinie" przygotowała nowe atrakcje.

- Tegoroczna pielgrzymka zwieńczy prace, jakie wykonaliśmy w tym roku, aby nasza oferta była kompleksowa i dostępna dla społeczności skupionej wokół Radia Maryja. Przede wszystkim wspólnie z kilkoma Kasami SKOK uruchomiliśmy akcję promocyjną, aby każdy sympatyk Radia Maryja mógł łatwo i bez żadnych kosztów stać się posiadaczem startera telefonii "w naszej Rodzinie" i dołączyć do rosnącego grona abonentów naszej telefonii - informuje Adam Suchomski, prezes zarządu spółki Polskie Sieci Cyfrowe, operatora sieci "w naszej Rodzinie".


Promocja odbywa się m.in. w Kasie Stefczyka, SKOK Wołomin, Kasie Wspólnota, SKOK Jaworzno, SKOK Wesoła, Kasie Jowisz i Kasie Unii Lubelskiej.

- Dzięki temu zapewniliśmy dostępność gratisowych starterów "w naszej Rodzinie" w ponad 700 placówkach SKOK na terenie praktycznie całego kraju. Kolejnym ważnym etapem prac było dostarczenie naszym klientom możliwości prostego i regularnego doładowania konta telefonicznego. Konto można zasilać wszystkimi telekodami "Plus na kartę" będącymi w szerokiej dystrybucji w sklepach, kioskach, na stacjach benzynowych, poczcie czy w bankomatach. Prostym sposobem na doładowanie jest także przelew na nasz rachunek bankowy - wylicza Suchomski.


Z okazji XX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę Polskie Sieci Cyfrowe przygotowały ponadto kolejną edycję limitowanej karty zdrapki dla kolekcjonerów.

- Pamiątkowe karty zdrapki "w naszej Rodzinie" będzie można nabyć w promocji z gratisowym dwuzłotowym starterem. To ukłon w stronę tych, którzy już odebrali starter "w naszej Rodzinie" w SKOK. Dzięki takiej promocji będą mogli zdobyć praktyczną i ciekawą pamiątkę z Pielgrzymki w postaci karty, a gratisowy starter podarować na przykład komuś bliskiemu - zaznacza prezes PSC.


Jak dodaje, osoby, które nie odebrały startera w SKOK, będą mogły nabyć 20-złotowy starter z pamiątkową kartą zdrapką o wartości 25 zł w promocyjnej, niższej cenie 40 złotych.

- Przygotowaliśmy również interesujące aparaty telefoniczne w atrakcyjnych cenach za około 100-300 złotych. Od prostych, z czytelnym wyświetlaczem i dużymi klawiszami, z funkcjonalną latarką czy radiem, po modele dla bardziej zaawansowanych i wymagających użytkowników. Telefony będą sprzedawane w promocji z etui w cenie aparatu - zachęca Suchomski. Jednak na tym bogata oferta przygotowana z okazji jubileuszowej pielgrzymki się nie wyczerpuje.

Prezes PSC zaznacza, że będzie można także nabyć pamiątkowy telefon w limitowanej serii, z grawerowaną obudową.

- Wszystkie produkty i materiały informacyjne dostępne będą już od soboty w specjalnych stoiskach oznaczonych marką "w naszej Rodzinie". Przy tej okazji zapraszam wszystkich do ich odwiedzania - konkluduje nasz rozmówca.

Jacek Dytkowski