• Niedziela, 14 kwietnia 2024

    imieniny: Justyny, Waleriana

Modlitwa za Ojczyznę

Sobota, 24 lutego 2024 (19:33)

W niedzielę 10 marca w sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu odbędzie się wielka modlitwa za Polskę i Polaków.

Ojciec doktor Tadeusz Rydzyk CSsR powiedział do słuchaczy rozgłosni na antenie Radia Maryja:

– Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja! Wszyscy widzimy, jaka panuje sytuacja w Polsce i na świecie. Światu grozi globalna wojna. Jeżeli ktoś obserwuje, co się dzieje – to zauważa to. Bardzo blisko nas toczy się wojna, zagrażając także naszej egzystencji. Sytuacja wewnętrza w Ojczyźnie również jest trudna. Tym bardziej potrzeba pokoju, wzajemnego zrozumienia i wspólnego działania dla dobra wszystkich obywateli, naszej Ojczyzny, całego świata – wskazał.

10 marca o godz. 12.00 w sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył ks. abp Wacław Depo, metropolita częstochowski. Po Mszy św. odmówiona zostanie Litania Narodu Polskiego.

Serdecznie zapraszamy Czytelników „Naszego Dziennika” do wspólnej modlitwy za Polskę, o pokój w naszym kraju, rozwiązaniu problemów, z którymi się boryka.

AB, www.radiomaryja.pl