• Niedziela, 2 kwietnia 2023

    imieniny: Franciszka, Władysława, Arona

Dziś w „Naszym Dzienniku”

O dobru wspólnym…

Czwartek, 26 stycznia 2023 (07:38)

W cieniu wojny na Ukrainie, a raczej w cieniu wszystkich innych konfliktów zbrojnych toczonych na świecie, rozgrywa się od lat największa utajona wojna światowa. Jest ona najbardziej barbarzyńska ze wszystkich w historii ludzkości, bowiem ofiarami są najbardziej bezbronni z bezbronnych – dzieci nienarodzone.

Wstrząsająca jest informacja, że w minionym roku dokonano na świecie 44 mln aborcji. Okazuje się, że liczba nienarodzonych dzieci, zamordowanych w 2022 roku, wzrosła o blisko 1,5 mln w porównaniu z ubiegłym rokiem. Jest to przerażająca statystyka. Ona zwiększa swą drastyczność, gdy pomnożymy tę liczbę przez 25 lat, bo przecież w ciągu tego okresu liczba rocznych aborcji wciąż jest na podobnym poziomie. Daje to przerażający wynik około miliarda  dzieci zamordowanych w ostatnim ćwierćwieczu.

Niestety, aborcja ma swoje konsekwencje społeczne i religijne. Wystarczy sobie uświadomić, że za decyzjami stoją rodzice tych dzieci.


 

Drogi Czytelniku! Więcej można przeczytać w papierowym wydaniu „Naszego Dziennika” dostępnym w punktach sprzedaży prasy lub w wersji elektronicznej   TUTAJ.

 

Dr Andrzej Mazan