• Czwartek, 28 maja 2020

    imieniny: Augustyna, Jaromira

Darmowy starter "w naszej Rodzinie"

Czwartek, 28 czerwca 2012 (06:13)

Z okazji jubileuszowej XX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę telefonia "w naszej Rodzinie" przygotowała specjalną ofertę. Będzie można np. otrzymać darmowy starter, dostępny w wybranych placówkach SKOK.

Telefonia "w naszej Rodzinie" zaprezentowana została w grudniu 2011 roku podczas obchodów 20. rocznicy powstania Radia Maryja. Ideą kolejnego projektu, w który zaangażowana jest Fundacja Lux Veritatis, jest przede wszystkim zniesienie ograniczeń komunikacyjnych i umożliwienie dostępu do najnowszych usług mobilnych, co przyczyni się do pogłębienia więzi rodzinnych i społecznościowych.

- Już samo hasło telefonii "w naszej Rodzinie" niesie wyraźne przesłanie: "rozmawiaj swobodnie", bez ograniczeń, wysokich kosztów czy niezrozumiałej oferty - zauważa Bartłomiej Hurtuk z Polskich Sieci Cyfrowych, operatora "w naszej Rodzinie".


Ta telefonia działa w ramach oferty na kartę z pełnym zakresem usług, tj.: połączeniami głosowymi krajowymi i międzynarodowymi, roamingiem międzynarodowym, pocztą głosową, SMS, MMS, połączeniami z internetem.

- Bardzo korzystne są także ceny: połączenia wewnątrz sieci to tylko 17 groszy za minutę, a do sieci T-Mobile, Plus, Orange - 27 groszy. To obecnie jedna z najniższych stawek na rynku wśród standardowych ofert telefonii mobilnej - zaznacza Hurtuk. Wskazuje na dodatkową korzyść dla abonentów sieci "w naszej Rodzinie", jaką jest możliwość darmowych połączeń ze studiem Radia Maryja i Telewizji Trwam. Karty startowe o wartości 20 zł zakupić można w wybranych punktach sprzedaży lub zamówić za pośrednictwem infolinii (nr tel. 536 699 999).


Obecnie w celu rozpowszechnienia i umożliwienia wypróbowania usług telefonii "w naszej Rodzinie" wystartowała akcja, dzięki której można łatwo i bez żadnych kosztów dołączyć do klientów tej telefonii.

- Członkowie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, którzy skorzystają z jednego z produktów finansowych objętych promocją, otrzymają za darmo starter telefonii "w naszej Rodzinie". Krewni i bliscy członków SKOK-ów oraz osoby ze społeczności Radia Maryja mogą również odebrać gratisowy starter telefonii "w naszej Rodzinie", gdy wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji o nowych produktach SKOK-ów - informuje Hurtuk. Akcja trwa obecnie w wybranych placówkach Kas.


Po odebraniu startera i wykorzystaniu limitu konta, aby dalej rozmawiać swobodnie, wystarczy tylko zasilić konto telefoniczne za pomocą telekodów "Plus na kartę" dostępnych w sklepach, kioskach, na stacjach benzynowych, poczcie czy w bankomatach. Cyklicznie wydawane są również limitowane serie kart-zdrapek o charakterze kolekcjonerskim. Prostym sposobem zasilenia konta jest także dokonanie przelewu bankowego na rachunek operatora.

Jacek Dytkowski