• Niedziela, 22 kwietnia 2018

    imieniny: Łukasza, Leona, Gajusza

Liczy się każdy dzień

Piątek, 12 stycznia 2018 (02:34)

Kiedy dzieci z podejrzeniem choroby przestaną być zabijane w majestacie prawa?

Czas nagli. Tylko od momentu złożenia w Sejmie projektu, tj. od 30 listopada 2017 r., do dnia wczorajszego w polskich szpitalach zamordowano 126 dzieci!

Sejm w środę w nocy skierował obywatelski projekt „Zatrzymaj aborcję” do dalszych prac.

– To pierwszy mały sukces. W pełni będziemy mogli cieszyć się tym, że dzieci zostały uratowane, gdy projekt zostanie uchwalony, podpisze go prezydent i gdy ustawa wejdzie w życie. Los dzieci jest teraz w rękach posłów. Mówimy tu o żywych ludziach, których mamy obowiązek ratować – zaznacza w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Kaja Godek, pełnomocnik komitetu „Zatrzymaj aborcję”.

Obywatelskim projektem zajmuje się teraz sejmowa komisja Polityki Społecznej i Rodziny, opiniować go ma natomiast sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka. – Opinia zostanie wydana najprawdopodobniej pod kątem kwestii praw człowieka… Jestem dobrej myśli, tzn. że ta opinia będzie pozytywna – zapewnia krótko w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Stanisław Piotrowicz (PiS), przewodniczący Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

O podjęcie szybkiej ścieżki prac apeluje Kaja Godek. – Przykład Hiszpanii, gdzie po bezczynności rządu konserwatystów przyszedł lewicowy rząd José Zapatero ze swoją rewolucją w prawodawstwie, pokazuje, jak przebiega wojna cywilizacji śmierci z cywilizacją życia. To nie działania na rzecz obrony życia powodują aktywność lewicy, ale wręcz przeciwnie: bierność polityków stwarza warunki do przyszłego sukcesu zbrodniczych ideologii. Pomyślcie dziś o przyszłości i w imię lepszej przyszłości – nie bądźcie bierni! – apeluje Godek..

Drogi Czytelniku,

cały artykuł jest dostępny w wersji elektronicznej „Naszego Dziennika”.

Zapraszamy do zakupu w sklepie elektronicznym

Anna Ambroziak